Obchod Podlahy👍 - Největší obchod s podlahami a metráží

Obchod Podlahy

Funkční dřevěné podlahy oživí nejen interiéry.

Info-linka: +420 777 186 906

Hledáte společnost, která v Praze provádí

Renovace parket a podlah ze dřeva?

Naše společnost nabízí profesionální renovace parket a také renovace dřevěných podlah nejnovějšími technologiemi od společností Bona, Janser a Lägler.

Dřevěné podlahy, či parketové podlahy mohou mít obrovský vliv na prostředí Vašeho domova a mohou být podstatným prvkem image Vaší společnosti. Spojení se s naší společnosti PSP Interier CZ s.r.o. sídlící v Praze je snadné.

Pokud si najmete profesionála na renovace parket či renovace podlah, s největší pravděpodobností byste také chtěli získat více než jen opět dobře vypadající hladce upravené dřevěné parketové podlahy. Jistě byste také chtěli pohotovou a spolehlivou službu od někoho, komu záleží na Vaší maximální spokojenosti. U nás získáte přesně to, co si přejete. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

 Renovace parket svépomocí?

Vyhraďte si dostatečný čas pro správný výběr postupu renovace.

Renovace Vaší  parketové podlahy je opravdu složitý a komplikovaný úkol, který je obvykle vhodný přenechat profesionálním podlahářům. Je zde totiž tolik souvisejících detailů, že chybné provedení renovace parket a jediná chyba, Vás může stát opravdu mnoho dalších peněz, abyste mohli svoji chybu napravit. 

Musíte vzít také v potaz barevné schéma, vzor podlahy a hlavně i podlahový materiál, (Lak, Tvrdý voskový olej) který do Vašeho interéru bude nejvhodnější. 

Renovace parket odbornou společností

Odborní podlaháři naší společnosti PSP Interier CZ s.r.o. Vám vždy určí správnný postup renovace parket nebo Vaší dřevěné podlahy s ohledem na její stav, věk a poškození. Na základě posouzení stavu Vašich parket, naši podlaháři zvolí pro Vaše parkety ten nejvhodnější způsob jejíich renovace.  Naši podlaháři vždy předem upozorní zákazníka, jak bude vypadat jejich podlaha po renovaci parket.

Naše společnost PSP Interier CZ s.r.o. má velké množství kontaktů s dodavateli dřevěných parketových materiálů a v mnoha případech budeme schopni najít stejný materiál z tvrdého dřeva, který byl použit ve vašich podlahách (anebo ten, který se mu velmi podobá). Pokud však nemůžeme najít vhodný parketový podlahový materiál, můžeme najít nějaký nový dřevěný podlahový materiál, který by nahradil uvedená poškozená místa parketové podlahy. Poté zajistíme, aby nové a staré parketové podlahové desky do sebe zapadaly, aniž by to bylo zjevné nebo dokonce patrné. 

To se obvykle provádí úpravou barvy parketových či podlahových desek a podlahových bloků nebo obarvením oblasti renovované podlahy barvou, kterou si vyberete, anebo barvou blízkou původnímu vzhledu vaší dřevěné parketové podlahy.

Nejen dlouholetá praxe v podlahářství, však umožní přinést dokonalé výsledky v renovacích parket a podlah. Perfektní výsledky jsou zajišťovány zejména permanentním vzděláváním v podlahářském oboru všech našich zaměstnanců. Pravidelně se účastníme podlahářských školení a seminářů, tak jak je přináší dnešní trh (nové technologie a podlahové materiály). 

Co je zahrnuto v naší renovaci parket a broušení podlah?

Naše renovace parket a broušení dřevěných podlah v Praze či jejím okolí vždy vyžadují návštěvu místa, kde se nachází parkety či podlaha, kterou si přejete renovovat. Tato návštěva místa renovace je zdarma, a teprve po ní Vám bude vystavena cenová nabídka renovace parket či renovace dřevěné podlahy. Rovněž Vám odborně poradíme, jaké materiály či technologie jsou pro Vaše parkety či dřevěnou podlahu nejvhodnější. Rovněž Vám poradíme, jak nejlépe a efektivně renovované parkety či renovovanou podlahu udržovat. 

Když si pro renovaci Vašich parket či Vaší dřevěné podlahy vyberete naší společnost PSP Interier CZ s.r.o. sídlící v Praze, obdržíte služby, které Vám budou poskytnuty s důrazem na detail i kvalitu. 

Rovněž tak získáte souhrn našich zákaznických služeb, jimiž se snažíme dosáhnout vynikající péče, k dispozici 7 dní v týdnu. Všechny naše služby jsou poskytovány s zárukou výrobců používaných materiálů, kteří se vyskytují po celém světě a jsou známi díky své spolehlivosti a kvalitě jejich materiálů a produktů.

V PSP Interier CZ s.r.o., se vždy snažíme vyřešit každý kousek Vaší parketové podlahy. Někdy lze totiž narazit u Vašich parket na podlahy, které jsou fyzicky poškozeny. Mohou být opraveny buď připevněním dílů zpět k sobě za použití tmelů či laků, anebo výměnou těchto kusů z parket nebo jiného typu podlahy.

Specializujeme se na broušení dřevěných podlah a renovaci parket. Jsme Vám k dispozici po celé Praze či jejím okolí, ale po vzájemné dohodě vyrazíme za Vaší podlahou vpodstatě kamkoliv. Vždy zajistíme špičkový výsledek námi prováděné renovace parket tak, aby Vaše podlahy či renovované parkety opět vypadaly, jako zcela nové. 

K tomu jsme schopni vždy sehnat prémiové podlahové desky, značkové parkety, tvrdé dřevo, podkladový materiál a samozřejmě také finišovací materiály anebo voskový materiál. Všechny renovované parkety či renovované dřevěné podlahy zvládneme uvést do perfektního stavu, který je podobný stavu, v jakém jste si před renovací Vaše parkety či dřevěné podlahy pořídili. 

Perfektní výsledky renovace parket a spokojenost našich klientů jsou totiž naší nejlepší odměnou.

Bezprašné broušení podlah a renovace parket v Praze i okolí

Jako přední Pražská podlahářská společnost přinášíme do Prahy nejlepší služby v oblasti renovace parket, dřevěných podlah a dokončování podlah. Ať už je místem provádění zakázky Váš domov nebo místo výkonu Vaší práce, můžete si být jisti, že o Vaše parkety či dřevěné podlahy se vždy postará zkušený technik naší společnosti, která má portfolio již více než 1000 spokojených klientů.

Poskytované služby při renovaci parket a podlah v Praze:

Broušení a utěsnění renovovaných parket, dřevěných podlah či parketových podlah

Opravy podlah - částečné opravy a místní výměna podlahových desek, parket, inženýrských a dřevěných podlah

Opravy vodou poškozených podlah, včetně parket, dřevěných podlah, anebo technických podlah

Vyplňování mezer a drobné úpravy renovovaných parket a parketových podlah

Moření na podlahu - nabízíme širokou škálu barviv na dřevo

Zvuková izolace parketových podlahových desek a snížení průvanu v podlahách

Dodávka a instalace původních kořenových / regenerovaných borovicových podlahových desek, tvrdých dřev a regenerovaných parketových podlah

Dodáváme kvalitní a rustikální parketové podlahy, masivní a technické podlahy

Instalujeme nové a vyměňujeme starší soklové lišty, a lišty

Poskytujeme vzorky před dokončením povrchové úpravy Vašich parketových podlah

PSP Interier CZ s.r.o.  Profesionálové na renovace parket

Dřevěná podlaha Vašemu domovu dodává charakter a zajišťuje v něm teplo. Po určité době ale všechny dřevěné podlahy přirozeně stárnou a stanou se ochozenými. Společnost PSP Interier CZ s.r.o. Vám ale může zajistit, že proces obnovy Vaší dřevěné podlahy bude dokončen tak, aby vypadala opět krásně, bude rychlý, bezproblémový a efektivní. 

Většina lidí se milně domnívá, že renovace dřevěných podlah nebo broušení parket s sebou přináší hlučnost, prašnost a také že renovace trvá dlouho.Naší velkou vášní pro práci s podlahami (ať už při pokládce nové podlahy, či renovaci podlahy starší, již používané) je to, aby veškeré práce byly provedeny rychle, efektivně a kvalitně, což vede k vysokým standardům naší dlouholeté práce v oboru podlahářství. 

Jsme hrdí na svoji komunikaci s našimi klienty a na naší pracovní morálku. Sídlíme v Praze, ale po vzájemné domluvě jsme ochotní za Vaší podlahou vyrazit takříkajíc kamkoliv, což potvrzuje jeden z našich předchozích projektů – pokládka dobové masivní podlahy v Namibii

Těšíme se na nové příležitosti a projekty renovací parket. Práce v našem oboru nám stále dodává energii. Pokládka, broušení a restaurování dřevěné podlahy je něco, co sice může udělat každý, ale jen málo lidí to provede správně. 

Proč tedy dělat kompromisy? Důvěřujte jen těm nejlepším.