Obchod Podlahy👍 - Největší obchod s podlahami a metráží

Obchod Podlahy

Funkční dřevěné podlahy oživí nejen interiéry.

Info-linka: +420 777 186 906

PSP Interier CZ s.r.o. - Profesionálové na renovace podlah

Dřevěná podlaha Vašemu domovu dodává charakter a zajišťuje v něm teplo. Po určité době ale všechny dřevěné podlahy přirozeně stárnou a stanou se ochozenými. Společnost PSP Interier CZ s.r.o. Vám ale může zajistit, že proces obnovy Vaší dřevěné podlahy bude dokončen tak, aby vypadala opět krásně, bude rychlý, bezproblémový a efektivní. 

Většina lidí se milně domnívá, že renovace dřevěných podlah nebo broušení podlah s sebou přináší hlučnost, prašnost a také že renovace trvá dlouho… Naší velkou vášní pro práci s podlahami (ať už při pokládce nové podlahy, či renovaci podlahy starší, již používané) je to, aby veškeré práce byly provedeny rychle, efektivně a kvalitně, což vede k vysokým standardům naší dlouholeté práce v oboru podlahářství. 

Jsme hrdí na svoji komunikaci s našimi klienty a na naší pracovní morálku. Sídlíme v Praze, ale po vzájemné domluvě jsme ochotní za Vaší podlahou vyrazit takříkajíc kamkoliv, což potvrzuje jeden z našich předchozích projektů – pokládka termojasanové masivní podlahyNamibii

Těšíme se na nové příležitosti a projekty renovací podlah. Práce v našem oboru nám stále dodává energii. Pokládka, broušení a restaurování dřevěné podlahy je něco, co sice může udělat každý, ale jen málo lidí to provede správně. 

Proč tedy dělat kompromisy? Důvěřujte jen těm nejlepším.

Složitost renovace dřevěné podlahy

Dejte si na čas při správném výběru souvislostí.

Renovace Vaší podlahy je opravdu složitý a komplikovaný úkol. Je zde totiž tolik souvisejících detailů, že provedení jedné jediné chyby Vás může stát opravdu mnoho dalších peněz, abyste mohli svoji chybu napravit. Musíte vzít v potaz barevné schéma, vzor podlahy a také i podlahový materiál, který do Vašeho domova bude nejvhodnější. Patrně první věcí, kterou budete řešit, bude volba materiálu dřevěné podlahy na základě jeho vhodnosti, ceny, životnosti, a také snadnosti údržby.